open-close
open-close

Logo Tiger HR

Logo Tiger HR’ın web tabanlı online mimarisi, modüler yapısı ve güçlü entegrasyon seçenekleri ile IK süreçleri hız kazanıyor, verimlilik ve üretkenlik artıyor…

Logo Tiger HR ile artık süreçler online platforma taşınıyor…

İşletmelerin insan kaynakları ihtiyaçları değerlendirilerek geliştirilen Logo Tiger HR, küçük ölçekten büyük ölçeğe kadar birçok kurum ve sektörün IK yazılımı ile ilgili iş ihtiyacına cevap veriyor. Logo Tiger HRile artık tüm süreçler online platforma taşınıyor. Böylelikle Logo Tiger HR, internet/intranet üzerinden yüksek performansla kullanılabilen interaktif uygulamaları, hızlı ve kullanıcı dostu arayüzü ile işlerin eş zamanlı olarak sisteme girilmesini olanaklı kılarak etkin zaman yönetimi sağlıyor.

Günümüz iş dünyasının değişen dinamikleriyle birlikte, direkt insana odaklanan yaklaşımlar her geçen gün daha da önemli bir rekabet unsuru haline geliyor. Bu durum, insan kaynakları süreçlerinde fark yaratmak isteyenleri, herhangi bir şekilde veri kaybına uğramadan, süreçlerin sistematik bir şekilde işleyebilmesini destekleyecek bilgi sistemlerini kurmaya yönlendiriyor.

Logo Tiger HR‘ın Modüler yapısı sayesinde, sadece gerekli olan modüller kullanılabiliyor…

Temel modülü Özlük Yönetimi olan üründe; kullanıcılar, Özlük Yönetimi haricindeki modüllerden dilediklerine, firmalarının ihtiyacına göre sahip olabiliyor. Bordro hesaplamaları haricinde İnsan Kaynakları departmanının ihtiyaç duyacağı temel fonksiyonlara çözüm sağlayan Logo Tiger HRLogo Bordro Plus ile belirli noktalarda entegrasyon sağlar.

İş başvuru portalları ile olan entegrasyonlar sayesinde İK trendleri yakından takip ediliyor…

Popüler iş başvuru portallarıyla entegrasyon imkanı sunan Tiger HR ile, adayların en güncel profillerine kolayca erişilebiliyor. Ayrıca Tiger HR’ın Çalışan Portalı ve İşe Alım Portalı modülleri sayesinde hem adaylar hem de mevcut çalışanlar ile iletişim artırılarak daha interaktif süreçler sağlanabiliyor.

Tiger HR, modüler yapısıyla geniş bir çözüm yelpazesi sunar ve ihtiyaç duyulan sistemin oluşturulmasında esneklik sağlar.