open-close
open-close

Bakım ve Destek

Teknik Destek  Hizmeti

 

Polinom Bilişim Ve Yazılım tarafından teknik desteği verilen donanımların  17 yılı aşkın saha  tecrübesine sahip Polinom Bilişim Ve Yazılım’ın sertifikalı ve alanında uzman olan Teknik Destek Ekibi tarafından verilmektedir.

Polinom Bilişim Ve Yazılım sunduğu çözümleri için kullanıcılarına verilen destek hizmet içeriği,  kullanıcıların talep ve ihtiyaçlarına göre belirlenmektedir. Belirlenen hizmet paketinin içerisinde; Uzaktan Destek, Telefon Destek ve Yerinde Destek hizmet kalemleri bulunmaktadır.

 

Uzaktan Destek Hizmeti

 

Polinom Bilişim Ve Yazılım tarafından desteği verilen cihaz ve donanımlar için uzaktan destek hizmeti; bakım anlaşmalı müşterileri taleplerinin uzak bağlantı programları  üzerinden kurulacak bağlantıyla çözülebileceği durumlarda tercih edilmektedir.

 

Telefon Destek Hizmeti

 

Polinom Bilişim Ve Yazılım  desteği verilen cihaz ve donanımlar için  telefonla desteği içeren Tele-Destek hizmeti, Polinom Bilişim Ve Yazılım  Teknik Destek Uzmanları tarafından sunulmaktadır. Cumartesi ve Pazar günleri hariç diğer günler, 09.00-18.00 saatleri arasında uygulanmaktadır. Detaylı bilgi için 0212 549-66-22’yı arayabilirsiniz.

 

Yerinde Destek Hizmeti

 

Proje içeriğine ve müşteri taleplerine göre periyodik ziyaret karşılıklı olarak belirlenmektedir. Müşteri lokasyonunda yetkili Teknik destek ekipleri danışmanlık hizmeti vermektedir.