open-close
open-close

J-Guar 3 HR

Çeyrek yüzyıldır hayatı kolaylaştıran yazılımlar sunan Logo, web tabanlı çözümü j-guar İK ile İnsan Kaynakları süreçlerinizi etkin bir şekilde yönetme olanağı sunarken verimlilik ve üretkenlik artışı sağlar.

 

Logo; 30 yılı aşkın süredir yerel ve global piyasalarda edindiği tecrübelerden yola çıkarak profesyonellerin ihtiyaçlarına daha hızlı çözümler sunacağı ürünler geliştirmeye devam ediyor. Dijitalleşme ve teknolojik gelişmelerle artan rekabette geride kalmamak için iş süreçlerinin verimliliğini artırmanın gerekliliği göz önüne alınarak geliştirilen j-guar 3 HR; artan rekabet ortamında insan kaynağının yönetimini daha verimli hale getirip, insan kaynakları ile ilgili tüm süreçleri işletmeye artı değer sağlayacak
şekilde yönetmenize olanak sağlıyor

İnternet Üzerinden Erişim İmkanı

Web uyumlu altayapısı sayesinde, uygulamaya istediğiniz heryerden, her an ulaşabilmenizi sağlar.

Esnek Yapı

Kapsamlı ürün özellikleri ve kurumun ihtiyaçlarına göre uyarlanabilen esnek yapısı sayesinde ihtiyaç duyulan tüm optimizasyonu sağlayarak İnsan Kaynakları departmanının iş yükünü hafifletir.

Detaylı Analiz Olanakları

Sunduğu çeşitli analiz opsiyonlarıyla yöneticilere alacakları stratejik kararlarda yön göstererek, insan kaynağının etkin bir şekilde yönetilmesine yardımcı olur.

Esnek Mimari

Esnek mimarisi sayesinde, değişime hızlı yanıt vererek ve uyum göstererek , IT yatırımlarınızı düşürür ve şirketinizin her türlü ihtiyacına anında cevap verir.

Hızlı İmplementasyon Süreci

Kolay kullanım özelliğiyle eğitim ve destek için minimum zaman gerektirir ve işletme içi implementasyon sürecini minimuma indirir.

Modüler Yapı

Modüler bir yapıya sahip olup; Personel Yönetimi, Ücret Yönetimi, Borç/Alacak Yönetimi, İzin Yönetimi, Eğitim Yönetimi, Eleman Seçme ve Yerleştirme, Performans Yönetimi, Kariyer Yönetimi, Ücret Senaryoları Yönetimi ve İK Self-Servis modülleri ile işletmelere geniş bir çözüm yelpazesi sunar.

İnsanın odak noktası olduğu bir rekabet ortamında, insan kaynakları her geçen gün stratejik değeri yükselen bir organizasyonel birim olarak önem kazanıyor. Bu doğrultuda da insan kaynakları süreçlerinin hızlı ve verimli yönetimi, organizasyonda görevli profesyonelin mevcut bilgilere anlık erişimi gibi talepler kullanılan iş uygulamalarının teknolojik gelişmelere paralel olarak web ortamındanda erişilebilir olmasını beraberinde getiriyor. j-guar 3 HR’ın web tabanlı yapısı, kapsamlı ürün özellikleri ve işletmenin ihtiyaçlarına göre uyarlanabilen esnek yapısı ile iş yükünüz hafiflerken süreçlerinizde ihtiyaç duyduğunuz optimizasyonu sağlayabiliyorsunuz. j-guar 3 HR’ın sunduğu çeşitli analizler stratejik kararlar alınırken sizlere yön gösteriyor. Sistemden sınırsız sayıda raporu Excel’e aktarıp analizlerinizi yapabiliyorsunuz. Ayrıca şirketin zaman içerisinde değişen taleplerine cevap verecek ilave uygulamalar j-guar 3 HR’a kolay bir şekilde entegre edilebiliyor, kullanıcı ve çalışan sayıları istediğiniz
gibi artırılabiliyor.