open-close
open-close

Logo Destek Hizmeti

Logo Destek Hizmeti

 

Logo Yazılım ve Polinom Bilişim Ve Yazılım  tarafından geliştirilmiş kurumsal yazılım ürünleri için destek hizmeti; 17 yılı aşkın Logo Yazılım tecrübesine sahip Polinom Bilişim Ve Yazılım’ın sertifikalı ve alanında uzman olan Logo Destek Ekibi tarafından verilmektedir.

Logo Yazılım ve Polinom Bilişim Ve Yazılım  çözümleri için kullanıcılarına verilen destek hizmet içeriği,  kullanıcıların talep ve ihtiyaçlarına göre belirlenmektedir. Belirlenen hizmet paketinin içerisinde; Uzaktan Destek, Telefon Destek ve Yerinde Destek hizmet kalemleri bulunmaktadır.

 

Uzaktan Destek Hizmeti

 

Logo Yazılım ve Polinom Bilişim Ve Yazılım  tarafından geliştirilmiş kurumsal yazılım ürünleri için uzaktan destek hizmeti; bakım anlaşmalı müşterileri taleplerinin uzak masaüstü yazılımları  üzerinden kurulacak bağlantıyla çözülebileceği durumlarda tercih edilmektedir.

 

Telefon Destek Hizmeti

 

Logo Yazılım ve Polinom Bilişim Ve Yazılım  çözümlerine yönelik telefonla desteği içeren Tele-Destek hizmeti, Polinom Bilişim Ve Yazılım  Logo Destek Uzmanları tarafından sunulmaktadır. Cumartesi ve Pazar günleri hariç diğer günler, 09.00-18.00 saatleri arasında uygulanmaktadır. Detaylı bilgi için 0212 594-66-22 ’yı arayabilirsiniz.

 

Yerinde Destek Hizmeti

 

Proje içeriğine ve müşteri taleplerine göre periyodik ziyaret karşılıklı olarak belirlenmektedir. Müşteri lokasyonunda yetkili Logo Destek ve Proje ekipleri danışmanlık hizmeti vermektedir.