open-close
open-close

Logo Go 3

İş hayatını kolaylaştıran özellikleri, yeni nesil kullanıcı arayüzleri ve esnek uygulama yapısı ile Logo, KOBİ’lerde iddiasını Logo GO 3 ile sürdürüyor…

Logo Go 3 ile İş Uygulamalarınızı 3. Boyuta Taşıyın

Basit, sezgisel ve kolay kullanım baz alınarak geliştirilen Logo GO 3‘ün yeni nesil arayüzü, kullanıcıları bir adım daha öne taşıyor. Hızlı, akıcı ve isteğe göre kişiselleştiribilen yeni nesil arayüzler ile kullanıma sunulan GO 3GO Plus‘ın temel özelliklerini muhafaza etse de, kullanım kolaylığı, zaman tasarrufu ve verimlilik konusunda yüksek beklentileri olan profesyonellerin kullanım ihtiyaçlarını uçtan uca karşılıyor.

Yepyen bir platforma geçişin ilk adımı olan GO 3 birçok fonksiyonun ve yeni özelliklerin uygulama (aplikasyon) olarak eklenmesine olanak sağlıyor.

Türkiye ekonomisinin en önemli yapı taşlarından olan KOBİ’ler için yepyeni bir platformda üretilen GO 3, işletmelerin tüm ihtiyaçlarını karşılayarak, iş süreçlerini doğru bilgi ile tek bir kaynaktan yönetebilmelerine olanak sağlıyor.

LOGO GO 3 İLE İLGİLİ DETAYLI BİLGİ ALMAK İÇİN BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN VEYA HEMEN ARAYIN

+90 (212) 549 66 22

Logo Go 3 ile Kullanıcılar Hız Kazanıyor

Basit, sezgisel ve kolay kurulum baz alınarak geliştirilen Logo GO 3’ün yeni nesil arayüzü kullanıcıları bir adım ileriye taşıyor. Kullanıcılar, erişim ağacında kaybolmadan, en sık yaptıkları işlemlere daha hızlı ulaşarak önemli ölçüde zaman kazanıyorlar.

Uygulama Yapısı ile GO 3 Artık Daha Esnek

Birçok fonksiyonun ve yeni özelliklerin Uygulama (App) olarak eklenmesine olanak sağlayan Logo GO 3, kullanıcılara esnek bir yapı sunuyor.

Stoklarınızı Kontrol Altına Alın

GO 3 ile anlık stıklarınızı izleyebilir ve stok seviyelerinizi rahatlıkla kontrol altına alabilirsiniz. Stok maliyetlerinizi ise artık çok daha belirgin bir şekilde görüntüleyerek yönetebilirsiniz.

Satış ve Satın Alma Süreçleriniz Çok Daha Pratik

Tüm satış ve sevkiyat süreçlerinizi GO 3 ile çok daha kolay yönetirsiniz. Siparişi sisteme girdikten sonra irsaliye ve fatura döngüsünü hızlıca tamamlayabilir ve siparişlerinizin durumunu anlık olarak izleyebilirsiniz.

GO 3 ile tüm satın alma süreçlerinizi sipariş aşamasından malın teslim alınması ve fatura girişine kadar yönetebilirsiniz.

Tüm Finansal İşlemleriniz Hız Kazanıyor

GO 3 ile cari hesapların üzerindeki tüm işlemleri, banka, kredi kartı, çek ve senetlerin takibini ve kasa işlemlerini hızlıca gerçekleştirirken tüm nakit akışınızı yönetebilirsiniz.

Güçlü Muhasebe Altyapısı ile Kayıtlarınız Güvende

Yasal mevzuata tam uyumlu olan GO 3 ile tüm kayıtlarınızı güven içinde yönetebilirsiniz.

Bordro Süreçlerini Gözünüzde Büyütmeyin

GO 3 ile entegre çalışan Bordro Plus işletmelerin SGK gereksinimlerini tam anlamıyla karşılıyor. Sisteme anında entegre edilen mevzuattaki değişiklikler ve güncellemeler ile bordrolarınızı her zaman yasalara uyumlu olarak oluşturabilirsiniz.

Hızlı ve Esnek Raporlama Çözümleri ile Tanışın

GO 3’ün sunduğu interaktif raporlama aracı ile, raporlarınızı tasarlayıp kaydederek, tasarım kriterlerinizi tekrar tekrar kullanabilirsiniz.

e-Devlet Çözümleriyle Güvenli e-Dönüşüm Platformu

e-Fatura uygulaması sayesinde elektronik belge olarak düzenlediğiniz faturaları yine elektronik yoldan onayını alarak karşı tarafa iletebilirsiniz. Firmalar arası faturalaşma süreçlerini hızlandırırken, baskı, postalama ve arşivleme giderlerine son verebilirsiniz.

Müşterileriniz ile Temas Ettiğiniz Tüm Süreçlere Değer Katın

GO 3 verimlilik ve rekabet avantajı için gerçek bilgiye anlık ulaşmak isteyen işletmelere tam kapsamlı CRM çözümü, Logo CRM ile entegresyon imkanı sunuyor.

 

LOGO GO 3 İLE İLGİLİ DETAYLI BİLGİ ALMAK İÇİN BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN VEYA HEMEN ARAYIN

+90 (212) 549 66 22