open-close
open-close

E-Defter

Logo e-Defter ile uygulaması ile “Yevmiye Defteri”’ ve “Defter-i Kebir”’ belgeleri, Gelir İdaresi Başkanlığı’nın belirlediği standartlara uygun olarak hazırlanır ve elektronik olarak GİB’e kolayca gönderilebilir.

 

e-Defter ile Güvenilir Çözüm

Logo e-Defter çözümü, değişen mevzuata göre güncellenen ve GİB standartlarıyla uyumlu yapısıyla işlemlerinizi yasalarla uyumlu ve güvenli bir şekilde yürütmenizi sağlar.

Maliyetlerinizi azaltırken, size hız ve pratiklik sağlar.

ERP Çözümleriyle Entegrasyon

Logo elektronik defter uygulaması, sadece Logo ERP çözümlerini kullanan firmaların değil, Logo kullanıcısı olmayan firmaların ihtiyaçlarına da çözüm sunar.

Azalan Maliyetler

Uygulamasıyla baskı, kağıt, arşivleme ve kartuş masraflarından tasarruf elde ederken işgücü, zaman ve onay maliyetleri gibi operasyonel maliyetlerden de tasarruf sağlayabilirsiniz.

Denetimde Hız ve Kolaylık

Tüm e-kayıtlarınızı geleceğe güvenle taşımanızı sağlayarak denetim süreçlerinde işinizi kolaylaştırır. Uzaktan erişim avantajı ile, işinizi yer ve zamandan bağımsız yönetmenizi mümkün kılar.

Avantajları

Elektronik defter tutulması, onaylanması ve saklanmasında kullanılabilecek ilk onaylı yazılımlardan olan çözümümüzle, Gelir İdaresi Başkanlığı tarafından elektronik olarak tutulmasına izin verilen Yevmiye defteri ve Defter-i Kebir belgeleri, yine Gelir İdaresi Başkanlığı’nın belirlediği standartlarda kolayca hazırlanabilir ve hazırlanan defterlerin ilgili berat dosyalarınınelektronik olarak GİB’e gönderilmesi sağlanır.

Saklama Hizmeti

GİB tarafından onaylı Logo e-Defter çözümü ile Yevmiye Defteri ve Defter-i Kebir belgeleri, elektronik ortamda hazırlanarak ilgili berat dosyaları GİB’e iletiliyor. Aynı zamanda alınacak e-Defter Saklama Hizmeti ile üretilen elektronik defterlerin 10 yıl boyunca saklanması olanaklı kılınıyor.