open-close
open-close

Mali Müşavir Plus

Mali Müşavir Plus, zengin özellik seti ve pratik kullanımı ile Serbest Muhasebeciler ve Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler için özel olarak tasarlanmış bir muhasebe yazılımıdır.

LOGO MALİ MÜŞAVİR PLUS MUHASEBE YAZILIMI

Türkiye’nin uygulama yazılımları pazarının lider kuruluşu olan Logo’nun Mali Müşavir’lere yönelik geliştirdiği bir çözüm olan Logo Mali Müşavir Plus Muhasebe Yazılımı, sunduğu kullanım kolaylıkları ve üstün teknolojisiyle siz meslek mensuplarının bütün isteklerine yanıt veriyor. İçerdiği Büro Yönetimi, Muhasebe, Sabit Kıymet, Bordro (10.000 çalışan), İşletme Defteri ve Beyanname modüllerini kolayca kullanabilmeniz iş yükünüzün azalmasını ve zamandan tasarruf etmenizi sağlıyor.

Arayüz Uyarlama

Logo Mali Müşavir Plus Arayüz Uyarlama ile; Malzeme ve Cari hesap kartları arayüzünü dilediğiniz şekilde değiştirebilir, yeni alanlar ekleyebilir, bu alanların browser’da listelenmesini sağlayabilir, bu alanlara göre sıralama, arama bulma fonksiyonları ekleyebilirsiniz.

Görev Zamanlayıcı

Logo Mali Müşavir Plus’in standart bir özelliği olan Görev Zamanlayıcı; tanımladığınız ardışık görevleri sıralı bir şekilde seçerek takvime bağlayabilen, takvime bağlanan görev tanımlarını belirtilen zamanda otomatik olarak
çalıştırabilen bir araçtır.

Raporlar ve Formlar

Logo Mali Müşavir Plus rapor uyarlama aracı çeşitli yazı biçimleri, font ve renk kullanma gibi Windows sisteminin sağladığı pekçok görsel avantajı içerir. Bu araçla var olan raporları uyarlayabilir ve bunlara yeni raporlar ekleyebilirsiniz.

XML Desteği

Logo Mali Müşavir Plus, dünyada e-iş ile ilgili bir standart haline gelmeye başlayan XML tabanlı veri değişim özelliklerini içerir. Veri aktarım özelliği tüm sistem genelinde yer alır ve farklı kaynaklardan ulaşan verilerin konsol
idasyonunu sağlar.

Pratik Erişim

Logo Mali Müşavir Plus tasarımındaki operasyonu kolaylaştırma ve hızlandırma hedefi doğrultusunda Büro Otomasyonu Modülü içerisindeki mükellef listesi üzerinden diğer modüllere bir menü ile erişerek fiş çağırmanıza olanak verir. Bu sayede modüller arasında gezerek zaman kaybetmenizi önler.

Doküman Yöneticisi

Üründe yüklü olan standart dokümanları pratik işlemlerle sistemde kayıtlı bir mükellef adına düzenleyebilirsiniz. Bu sayede dokümanlar üzerinde isim, adres, VD, VD No. gibi alanları girmek için zaman harcamazsınız.

İlişkisel Veritabanı

Logo Mali Müşavir Plus, desteklediği MS SQL Server ilişkisel veritabanı sayesinde verilerinizin güvenliğini en üst seviyede sağlar.

Windows Uyumluğu

Windows ortamının sağladığı kolaylıklar ve Logo’nun titizlikle hazırladığı pratik arayüz, operasyonlarınızı hızlı ve hatasız yürütmenizi sağlamaktadır.

Kullanım Kolaylığı

Logo Mali Müşavir Plus Muhasebe Yazılımı basit ve işlevsel ara yüzü sayesinde, hızlı ve kolay bir kullanıcı deneyimi sağlar.

Zaman Tasarrufu

İçerdiği Büro Yönetimi, Muhasebe, Sabit Kıymet, Bordro, İşletme Defteri ve Beyanname modüllerini sayesinde iş yükünüzü azaltarak zamandan tasarruf etmenizi sağlar.

Diğer Logo Çözümleriyle Kolay Entegrasyon

Eş kod ve veri yapısı sayesinde, müşteri verilerinin aktarımını ve işlenmesini kolaylaştırır.

Diğer Logo Ürünleri Arasında Veri Aktarımı

Ortak veri yapısı sayesinde; istenildiği zaman stok, fatura, çek/senet, banka, kasa ve cari hesap modüllerinden girilmiş olan günlük hareketler kolay bir şekilde Logo’nun muhasebe çözümlerine aktarılabilir.

Hızlı ve Hatasız Operasyon

Windows ortamının sağladığı kolaylıklar ve Logo’nun titizlikle hazırladığı pratik arayüz sayesinde operasyonlarınızı hızlı ve hatasız bir şekilde yürütebilmenizi sağlar.